Sukienki xxl w modnych fasonach

przez | 2019-12-10

Dobrze dobrane sukienki xxl dla pełnych kształtów

Dobór odpowiedniej odzieży, to dylemat wielu pań, których natura nie obdarzyła szczupłą sylwetką. Panie o puszystej sylwetce zwykle częściej decydują się na eleganckie spodnie, a nie sukienki. Jednak można temu zaradzić. Oto przykładowe sukienki xxl, które mogą założyć panie z pełniejszymi kształtami. Pomogą one zatuszować pewne mankamenty figury i uwydatnić jej zalety.

Sukienki trapezowe

Sukienka trapezowa, to jedna z propozycji dla pań puszystych. Jest tak, ponieważ sukienki z trapezowym dołem świetnie ukryją wszelkie mankamenty brzuszka. Trapezowe sukienki damskie duże rozmiary zatuszują skutecznie wszelkie wystające fałdki, a także nadwyżki krągłości. Optycznie zmniejszą także nieco zbyt szerokie biodra.
Dla kogo sukienki wizytowe xxl o trapezowym kroju są stworzone? Na tego rodzaju krój mogą zdecydować się panie o wąskich ramionach. Tego typu sukienki damskie podkreślą przepiękne, szczupłe ramiona. Ukryją brzuch i stworzą pożądaną talię klepsydry.

Sukienki z draperiami

Zwykle kobiety o obfitych kształtach boją sukienek z draperiami. Jest to duży błąd. Nie ma powodu do obaw. Sukienki duże rozmiary z drapowanym materiałem ukryją zbędne kilogramy. Drapowanie materiału w okolicach brzucha stwarza złudzenie optyczne płaskiego brzucha. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Nadmiar materiału lub jego nieodpowiednie umiejscowienie może znacznie powiększyć to, co chcemy zatuszować. Dla kogo sukienki z drapowanym materiałem będą pasować? Z pewnością sukienki takie założą panie o pięknym dekolcie i ramionach.

Rozkloszowane sukienki xxl

Sukienki wizytowe xxl mogą także posiadać znacznie rozbudowaną spódnicę, a ponadczasowy klosz od kilkunastu epok pomaga uzyskać kobietom kształt klepsydry. Rozkloszowany dół jest kamuflażem dla zbyt szerokich bioder oraz masywnych ud. Dla kogo sukienki rozkloszowane będą najlepsze? Z pewnością dla pań, które chcą poczuć się kobieco i zwiewnie. Eleganckie sukienki wizytowe dla puszystych tego typu pięknie prezentują się podczas balów tanecznych. Należy jednak pamiętać, aby sukienki wizytowe xxl posiadały podszewkę, która nie tylko dodatkowo ukryje zbędne boczki, ale uchroni nas przed niechcianym pokazem bielizny. Takie modele potrafią także podkreślić wąską talię.

Odwracanie uwagi od niedoskonałości

Sam krój sukienki to nie wszystko. Jeśli mamy szczupłe ramiona czy piękny biust warto to wyeksponować. W tym celu kupujmy sukienki wizytowe xxl z odważniejszymi dekoltami lub szczególnie zdobione w górnej części. Z pewnością pomoże to odciągnąć uwagę od zbyt masywnej dolnej części sylwetki.